BB 10os и Viber,Whats App, Facebook Messenger ?

Въпроси и коментари относно приложения за BlackBerry

Модератори: pacienta, debila, music_man, resnp2, darumdumdum

BB 10os и Viber,Whats App, Facebook Messenger ?

Мнениеот van necker на 03 Юни 2016, 13:43

Здравейте, искам да ви попитам относно модела BlackBerry Passport дали получава редовни актуализации от Гугъл за приложенията: Viber, Whats App и Facebook Messenger? Защото по последна информация обявиха, че спират поддръжката на изброените по-горе приложения. Самата ос BB10.3 ще получава ли актуализации?
N.B.Телефона поддържали фонетика?
Доста сериозно обмислям да си взема този апарат заради хардуерната клавиатура понеже съм фен на чатовете, но това с приложенията ме притеснява.
Аватар
van necker
активен потребител

Re: BB 10os и Viber,Whats App, Facebook Messenger ?

Мнениеот pacienta на 05 Юни 2016, 11:12

Привет.

До преди 2 месеца, положението беше приблизително следното:
1. Принципно няма как да получава ъпдейти от Google за Viber, WhatsApp и Facebook Messenger. Гоговорим за BlackBerry Passport с BB10 OS (не BB Priv с Android).
2. Viber имаше само като портнато от Android приложение. Докато ползвах BlackBerry с BB10, не ми харесаваше как работи. Някой друг също може да си каже мнението.
3. WhatsApp уж го спирали към края на година за BB10. Дали има ъпдейти или няма - бял кахър. Facebook Messenger - официалното Facebook приложение вече не съществува. Има приложения от трети страни (някои са платени)
4. BB10 получава ъпдейти. До края на годината ще получи два
5. Не се поддържа точно "фонетика". Има руска "транслитерация", което е почти същото - има 2 или 3 букви с леко разместени места.
Life was so much easier when Apple and Blackberry were just fruits!

Become a fan: Facebook
follow us: twitter
Аватар
pacienta
Site Admin

Re: BB 10os и Viber,Whats App, Facebook Messenger ?

Мнениеот van necker на 05 Юни 2016, 14:34

При BlackBerry Priv как стоят нещата с хардуерната клавиатура тя поддържа ли БГ финетика?
Аватар
van necker
активен потребител

Назад към Приложения